Inventor — це система навчальних закладів для дітей.

Ми працюємо з 2008 року, поступово розширюючи освітні формати

about

Школа повного дня Inventor School

Це школа для учнів 1—12 класів, у якій діти проводять весь день: відвідують заняття, харчуються, виконують домашні завдання, займаються спортом, ходять на факультативи i спілкуються зі своїми тьюторами. Тут з допомогою педагогів діти готуються до вступу до найліпших ВНЗ України та світу. Більше дізнатися про програми і навчання у школі повного дня можна на сайті школи.

about

Початкові школи Inventor School

Це ліцензовані початкові школи, які розташовані поруч з вашою домівкою. Навчаємо дітей за авторськими методиками з додаванням STEM-підходу. Школи розташовані на Осокорках, Позняках, Нивках, Оболоні, Троєщині, Печерську, Солом’янці.

about

Позашкільна STEM-освіта

Це студії на основі STEM-підходу. STEM означає Science + Technology + Engineering + Math. У студіях діти вчаться розв’язувати ігрові завдання, поєднуючи різні сфери знань (а не просто зубрити). STEM-студії використовують Lego та Minecraft і ставлять за мету розкрити потенціал дитини, дати їй те, що проґавлює звичайна школа. Тепер у нас 30 таких студій в Україні, одна в Молдові та одна в Бостоні, США.

Закохуємо дитину в навчання

Ми не віримо в зубріння та знання, відірвані від життя. Натомість ми віримо в навчання через практику, комунікацію, експерименти, дискусії та власні проєкти.

Тому всі заклади системи Inventor дотримуються таких принципів:

Повага до потреб кожного

Повага до потреб кожного Ми не «стандартизуємо» дітей, а допомагаємо розвинути ті нахили й таланти, які в них уже є. Педагоги ніколи не вирішують за учнів — вони допомагають їм самостійно зробити вибір, обрати мету і шляхи її досягнення.

Комплексність

Комплексність Ми розвиваємо в дітях уміння розв’язувати конкретні завдання, досліджувати проблеми, конструювати, програмувати, проводити розрахунки та експерименти, робити висновки та презентувати свою роботу.

Практичність

Практичність Усе вивчене діти застосовують на практиці: закони, формули, програми. Самі придумують, вибирають і створюють свої проєкти. Так знання стають прикладними, запам’ятовуються надовго і упорядковано.

Тільки через цікавість

Тільки через цікавість Усе це не матиме ніякого сенсу, якщо вчитися з-під палки. Тому ми підтримуємо в дітях інтерес до навчання всіма доступними нам засобами: Lego і Minecraft, іграми, роботами, сучасними книжками і творчою атмосферою, підтримкою і найцікавішими питаннями про життя і всесвіт.

Розвиток компетенцій майбутнього

Розвиток компетенцій майбутнього Креативність, критичне мислення, комунікабельність, науково-технічна грамотність, емоційний інтелект, емпатія, здатність запобігати вигоранню та самостійно боротися зі стресами, методики ухвалення рішень і самомотивації — це ті навички, про які ми самі колись думали: «Чому нас не вчили цього в школі?» Тепер ми можемо дати все це дітям.