Розпочався набір на новий навчальний рік 2023-2024

Inventor School — школа повного дня на Осокорках

Літній табір і садочок
для дітей 4-13р.

Детальніше
elements

Як ми допомагаємо дітям стати успішними

+

📇🗂
Складаємо індивідуальний навчальний план

Щоб розвивати сильні сторони конкретно вашої дитини й допомагати впоратися зі слабкими. Ми трансформували навчальний процес так, щоб навчання стало персоналізованим

Докладніше →
+

🕹🔭
Проєктний формат навчання

Формат «учитель сказав — діти записали» вже давно віджив. Наші учні вивчають науки та світ через командні та персональні наукові проєкти, вчаться розв’язувати завдання в комплексі та на практиці

Докладніше →
+

👀✋🎒
Заохочуємо самостійність

Тут дитина вчиться обирати власну мету навчання та шляхи її досягнення. Пробує сама визначати, у який спосіб надолужувати прогалини, вчиться ухвалювати рішення, аргументувати їх і розуміти свою відповідальність

Докладніше →
+

🌄🗒
Формуємо портфоліо

Протягом усіх років навчання ми фіксуємо та зберігаємо всі надбання і досягнення дитини. У результаті маємо свого роду детальну хронологічну базу даних про дитину, що допомагає відстежувати її прогрес

Докладніше →
+

🔬🛠&🤝🗣
Розвиваємо гард- і софт-скіли

Ми розвиваємо в дитині емоційний інтелект і емпатію. Вчимо знаходити спільну мову з різними людьми й адаптуватися до обставин. Це допоможе дитині почуватися впевнено і розвиватися в будь-якій сфері, яку вона обере

Докладніше →
+

🎓🌍
Готуємо до світових ВНЗ

Наше завдання — допомогти дитині зрозуміти свої бажання, цілі та сильні сторони, щоб вона могла аргументовано обрати свій подальший шлях у житті. Тож ми проводимо профорієнтацію і відкриваємо можливості навчання в найкращих українських і світових ВНЗ

Детальніше →
+

🚀💼
Завершуємо першим дорослим резюме

По закінченню школи у дитини буде власний випускний проєкт — резюме свого навчання та презентація себе як особистості та молодого спеціаліста. Цей проєкт можна використовувати при вступі до ВНЗ або як додаткову перевагу для стажування

Детальніше →
News

Оксана Стоєцька: «Всі винаходи в світі зробили сміливі люди, які не боялися помилок чи осуду»

Історія Inventor School, де дітей вчать збирати роботів та програмувати за допомогою LEGO та Minecraft. Читайте інтерв’ю засновниці школи Оксани Стоєцької на The Ukrainians.
Детальніше
News

«Саморозвиток, ерудиція і винахідливість. Якою має бути сучасна шкільна програма в Україні»

Експерти Inventor School розповіли для NV.ua про нові підходи до формування шкільної програми, які відповідають запитам сучасних поколінь та роблять навчання більш ефективним.
Детальніше
News

«STEM-підхід – це стовідсоткове залучення дітей в процес навчання»

Чому навчання через проєкти надважливе для українських дітей сьогодні? Про це розповідає для AIN.ua засновниця освітньої мережі STEM-шкіл INVENTOR та школи повного дня Inventor School Оксана Стоєцька.
Детальніше
Inventor School запрошує познайомитися!

Наші переваги

element

Креативний технологічний простір для активного навчання

element

Режим дня, який забезпечує всі потреби дитини в розвитку і відпочинку

element

Співпрацюємо з міжнародними та українськими консультантами, спікерами та командами

element

Під час навчання діти розв’язують актуальні світові проблеми

elemet

Ефективні формати: симуляційні ігри, проєктна робота, різновікові групи, «перевернуті» класи, змішана онлайнова й офлайнова взаємодія

Synergy

Синергія:
дитина + батьки + школа

Щоб дитина виросла і стала успішною, самої лише школи замало. Тут потрібні зусилля трьох сторін: школи, батьків і самої дитини.

 • Ставимося до дитини як до рівної особистості, яку треба не «виправляти», а спрямовувати
 • Залучаємо батьківу процес навчання, до спеціалізованих тренінгів і гакатонів
 • Надаємо постійний фідбек з боку школи, а також розробили систему гейміфікації, яка допомагає батькам і дітям разом досягати ліпших результатів

Відгуки

Батьки Всеволода Кокшарова

Пролетіли 4 роки, як один день. Тільки стояло питання в яку школу піде син — і ось вже останній тиждень навчання! Сумний момент. Але лише цей момент. Бо жодного дня не пошкодували про вибір цієї школи. Чому? Бо жодного дня дитина не сказала, що не хоче в школу! Поглибленні знання, цікаві проєкти, різнобічний розвиток, як на мене, відмінні риси Інвентор від інших шкіл.

Багато традицій було започатковано, які, думаю, будуть передані й наступним учням: день навпаки, кольоровий день, зустріч й підтримка нових учнів, святкування державних свят не тому, що треба, а тому, що хочеться, спілкування з носіями мови й листування з дітьми з Америки, а ще захист проєктів — це не якісь там контрольні точки, це — справжнє свято для дитини.

Хочу відмітити й вдалий розклад, який дозволяв опанувати себе зранку, попрацювати вдень над головними уроками та покреативити на STEM предметах ближче до кінця дня. Найулюбленішими уроками Всеволода в Інвентор стали англійська й математика, ну і, звісно, STEM.

Для нашої родини було важливим відчувати підтримку нашого сина в школі. Він активний, готовий у всьому брати участь, щось придумувати, і нам було важливо бачити, що його активність не вгамовується вчителями, а підтримується. Дуже вдало підібрана соціальна основа — за книгою Кові «7 правил високоефективних людей». Деякі правила з цієї книги стали фразами в нашій родині.

Щиро вдячні й адміністрації школи за підтримку, за розуміння й за те, що завжди йшли на компроміс й швидко вирішували питання, які виникали.

Тетяна Леонтович

Я досі пам‘ятаю нашу першу зустріч з Inventor School, коли ми обирали школу для сина. Я була в такому захопленні, що всім повторювала - «Я б хотіла кинути роботу і сама піти вчитися туди!». Моє захоплення протягом усіх 4 років навчання поділяв і син. Пам’ятаю його радісні очі кожного ранку у передчутті нового дня, сльози - коли занедужував і доводилося залишатися вдома, сум - коли починалися канікули і треба було тиждень чи два чекати повернення до навчання…

Зараз ми не можемо будувати чітких планів, не знаємо що принесе нам майбутнє, але чую від сина - «Я хочу вчитися лише в Інвентор!». Тому моя величезна подяка усьому колективу школи за те, що показали яким цікавим може бути навчання, дали надзвичайно сильну підготовку не лише з традиційних шкільних дисциплін, а й з сучасних СТЕМ-предметів, а також заклали основи різноманітних умінь і навичок необхідних для майбутнього!

Батьки Аліси і Філіпа Смірнових

Ми були і залишаємось фанатами вашої справи! Безмежно раді, що одного дня дізнались про Інвентор Скул та вдячні за шанс долучитись. Ці два роки були для нас справжнім задоволенням, тому що до цього в нас був, на жаль, інший досвід. Наші діти навіть на канікулах, хотіли до школи!) Дякуємо за любов та турботу!) Бажаємо, щоб і далі Інвентор Скул був таким надихаючим прикладом💙💛

Батьки Даніїла-Юксела Ямана

З Inventor School нас пов’язує 4 роки початкової освіти сина, а до того ще пару років технічних гуртків, що саме і надихнули нас обрати саме цю школу для сина, що захоплюється Лего, технікою та конструюванням. STEM-підхід школи відповідає нашим уявленням про сучасні методики у навчанні покоління альфа, навчанні інноваторів, людей, що не будуть боятися еспериментувати, шукати свій шлях, генерувати нестандартні підходи та ідеї.

Дуже імпонує виховання цифрової грамотності, задіяння в навчальний процес різноманітних сучасних платформ, що використовуються для захисту проектів та в навчанні. Google Earth, MakeCode Arcade, Padlet, Prezi, StoryJumper, Wix – маленька лише частка з того, що пригадала, не говорячи вже про MS Office та Teams, що стали звичними інструментами для дитини.

Діти отримують багато додаткового контенту, відчуваємо, що вчителі та методисти знаходяться в постійному пошуку ресурсів і методик, для цікавого та ефективного навчання. Окрім стандартної програми в початковій школі діти проходять курси Science, Architecture, Scratch, Minecraft Education, фінансової грамотності, вчаться ефективно комунікувати і взаємодіяти в групах, в парах, і самостійно, оформляти і презентувати проекти, а на заняттях психології вирішувати різноманітні міжособистісні проблеми. Звичними є обговорення різних наукових винаходів, а також глобальних викликів, з якими стикається людство.

Школа гарно організовує дистанційне навчання, з розкладом, збалансованим чергуванням онлайн уроків і самостійної роботи, та контролем за опрацюванням матеріалу дитиною.

Дуже імпонує зворотній зв’язок і можливість комунікації на всіх рівнях, з вихователями, вчителями, методистами та директором. Ця комунікація дає можливість впливати на процеси, коли батьки відчувають необхідність, надає відчуття залучення і цінності взаємодії «школа-сім’я», вчасно реагувати на проблеми. Ми відчуваємо як школа росте і розвивається разом з нашою дитиною ці 4 роки і, звісно, надіємося на її успіх у майбутньому.

Батьки Артура Дзиговського

Мій син провчився 4 роки в Інвентор скул (молодша школа) на локації Позняки (вул.Гмирі, 6). Щоб зрозуміти загальне наше враження від школи – ми вирішили продовжувати з Інвентор до 12 класу включно.
Плюси школи:
 1. На кожен предмет - окремий викладач (а не 1 "і жнець, і жрець", як в звичних нам державних школах).
 2. Програма розроблена методистами по напрямах, тобто не важливо, яку локацію ви обрали - результат буде однаково високим.
 3. Програма = НУШ+STEM предмети+математика англ. мовою за передовою у світі Сінгапурською методикою та підручниками.
 4. Робота по софт-скілам за підтримки психолога.
 5. Класи до 10 дітей.
Підсумувавши сказане вище, можу написати лише одне - ДЯКУЮ ЗА ВАШУ РОБОТУ! Це моя одна з найкращих інвестицій)

Батьки Досій Станіслави

Мене приємно здивувала на 100% продумана та працююча (!) організація процесу, від вступу - коли представник школи телефонує рівно о тій годині про яку домовлялись, до online навчання. Інтерактивні дошки, планшети - це вже не ексклюзив та коли всі гаджети інтегровані до шкільного життя і діти завдяки ним ефективно навчаються - це супер.

Мені на 100% імпонує методика освітнього процесу - підручники, цікаві предмети, "lego-інтеграція". Баланс точних наук і тих предметів, що розвивають творчі здібності. Моя донька не дуже любила саме малювати, але про уроки живопису в Inventor завжди розповідала з захопленням.

Speaking Club з носієм, як урок за розкладом - це дуже круто.

Комунікація з вчителями та адміністрацією. Завжди оперативно можна отримати фідбек на будь-яке запитання. Відсутніть флуду і взаємоповага в батьківських чатах - 👍

Дитячий колектив. Оскільки Станіслава була єдиною дівчинкою серед двох класів, я трохи хвилювалася чи не буде "гендерних непорозумінь") але це виявилося лише хвилюванням. Тому що коли діти разом чимось справді захоплені, поважають кордони свої та інших, вирішують проблеми з шкільним психологом - непорозуміння між ними зводяться до нуля.

Я бачу бажання вчитися. Зараз для мене - це найважливіше. Дитина усвідомлює свої успіхи і це надає їй впевненності та бажання йти далі. Зараз вона себе бачить тільки у вашій школі. Дякую!

Батьки Даніеля та Акіма Гаджимурадових

Дякую за ці роки і за все позитивне і важливе, що зробили для нашого сина і для нашої родини. Нам сподобалося все: починаючи від співвідносин між вчителями і учнями, відкритості і уважності колективу, готовності керівництва йти на зустріч батьківським запитам, закінчуючи всіма цікавими, прогресивними і новітніми напрямками у освітньому процесі, що ваш колектив втілював і застосовув протягом всіх цих років. На наш погляд, Інвентор Скул гарний приклад сучасного закладу освіти, який прекрасно крокує в ногу з часом, де діти щасливі і досвідчені, куди хочеться бігти щодня з радістю.

Дуже раділи можливості мати математику за Сінгапурською програмою, також Даніелю подобалися всі уроки з програмування, Робототехніки, Архітектури. Ми, навіть, заздрили, що зараз діти можуть так цікаво і прогресивно навчатися.

Важливим і дорогоцінним стало знайомство і оволодіння гарною кількістю сучасних програмам, які діти так жваво використовують щоденно. Особливо відмічаємо проектну роботу - це щось неймовірне - як самі теми, підготовка, так і емоції під час захисту, костюми і пам’ять про всі ці заходи на все життя!!!

Дякуємо від усієї душі за вашу неоціненну працю, за турботу і розуміння, за підтримку і за ваші відкриті серця!

Батьки Вероніки Ніколаєвої

Можу з впевненістю сказати, що вибір школи для моєї доньки не був випадковим. Я переглядала безліч варіантів та ґрунтовно підходила до питання. І я з впевненістю можу сказати, що жодного разу за 4 роки не пошкодувала про це рішення. Інвентор скул залишиться в серці назавжди.

Школа дійсно спрямована на всебічний розвиток дитини, до кожного знаходять індивідуальний підхід, працюють не лише над здатністю та бажанням дитини вчитись, а й розвивають так звані “soft skills”, які надзвичайно важливі в сучасному житті. Після завершення початкової школи моя малеча вміє працювати в команді, ставити цілі та досягати їх, розробляє плани досягнення поставлених цілей, може спілкуватись з іноземцями англійською. Математика - то взагалі космос, рівень оволодіння вражає.

На нашу долю випали складні задачі з навчанням у карантин та під час війни, але школа доволі швидко впоралась з труднощами та зуміла налагодити процес навчання. За це велика дяка та пошана. А ще дуже імпонує дійсно щира зацікавленість вчителів та директора у розвитку дітей та школи. Ми щасливі, що були разом ці 4 роки. Дякую!

Батьки Богдана Могили

В цілому я дуже рада, що ми обрали саме Inventor. Школа дуже швидко зуміла адаптуватись до нової дійсності та організувати достойний освітній процес.
Я бачу значні зміни на краще у ставленні до навчання сина. Він став дуже старатися, у нього з‘явилась відповідальність та здорова цікавість.

Майбутнє дитини
— у ваших руках!

Записуйтеся на індивідуальну консультацію

Записатись

Наш простір

Our space

Місце, в якому хочеться бути

Ми зонували простір так, щоб дітям було комфортно вчитися, працювати і відпочивати на території школи повний день: є зони для навчання, експериментів, власних проєктів, занять мистецтвом і спортом, є де обговорити останні новини з друзями та поїсти.

 • Сучасні аудиторії з ергономічними меблями та якісним освітленням
 • Все зроблено так, щоб зламати чи розбити щось було надзвичайно важко
 • Тут чисто і безпечно: досить простору, хороша вентиляція та регулярне гігієнічне прибирання
 • Пришкільна територія — це STEM-зона на свіжому повітрі, де можна грати, займатися спортом, вчитися і відпочивати
 • Шкільна телерадіосистема транслює виступи цікавих українських і міжнародних спікерів у всі аудиторії одночасно. А може й виходити у світовий радіоефір!
Our space
Our space Our space
Our space Our space
School photo School photo School photo School photo School photo School photo School photo School photo School photo School photo School photo School photo School photo School photo School photo School photo School photo School photo School photo School photo School photo School photo School photo School photo School photo School photo School photo School photo School photo School photo School photo School photo

Цифрові технології навчання

Вже очевидно, що дітям доведеться жити у світі цифрових технологій. Тому звикати до них варто одразу.

 • Цифрові навчальні матеріали та стримінг уроків: щоб ніхто не залежав від загубленого підручника чи пропущеного уроку
 • Дистанційне навчання один день на три тижні: щоб привчати дитину до роботи в онлайні
 • Регулярні заняття в американській школі: онлайн у супроводі вчителів школи
 • Особистий кабінет для батьків та електронний щоденник: щоб було зручно відстежувати прогрес дитини
 • Максимальна безпека:у школі маємо пропускну систему за єдиною електронною карткою учня
 • Міжнародні учнівські конференції та майстер-класи: беремо участь командами в проєктній роботі разом із закордонними школами-партнерами
 • Онлайнові курси: супроводжуємо дитину в навчанні на найкращих онлайнових курсах України та світу
Our space
Our space

Повноцінне та різноманітне харчування

Харчуванням дітей у школі опікується компанія HCFood. Це професіонали, що давно спеціалізуються саме на дитячому харчуванні.

 • Чотириразове харчування: сніданок, обід, підвечірок і вечеря (за бажанням)
 • Батьки можуть самі обрати різновид меню для дитини
 • Є меню на різні випадки: звичайне, вегетаріанське, безлактозне або безглютенове
 • Ніяких напівфабрикатів і перемороженого м’яса
 • Обідній салатний бар для здорового та різноманітного харчування
 • Своя бездріжджова кондитерська
 • Регулярні оновлення меню, щоб не набридало

Часті питання

Чим відрізняється школа повного дня від школи неповного дня?

У школі повного дня дитина проводить весь день: з 8:00 до 19:00. Звісно, весь цей час — це не тільки уроки. Спочатку — сніданок і зустріч, щоб налаштуватися на день; далі — загальні уроки, перерва на руханку і бранч, знову уроки, обід і відпочинок, робота над проєктами, консультації зі спеціалістами, самопідготовка; потім заняття на факультативах і в гуртках, підвечірок і рефлексія дня. Розклад спеціально розроблено так, щоб врахувати біоритми дитячого організму, а також збалансувати інтелектуальну та фізичну активність, релакс і заняття мистецтвом, навчання та гру. Ви знаходитеся на сайті цієї школи.
У школі неповного дня дитина перебуває з 8:00 до 16:00. Це більш сконцентрований час для проведення навчальних занять, згідно освітнього плану школи. Упродовж дня також передбачено сніданок, обід та прогулянку і додаткові заняття, які є авторськими розробками нашого педагогічного колективу. Діти не мають покрокової тьюторської підтримки, але знаходяться під постійним супроводом класовода і вихователя. Детальніше про школу неповного дня тут

А що з домашніми завданнями?

Усі завдання діти виконують у школі, а додому приходять відпочивати і проводити час із батьками ☺️

Чи зможе дитина навчатися дистанційно?

Хочемо наголосити, що школа не перейшла на дистанційне навчання. Онлайн-приєднання учнів до занять відбувається як виключення у разі короткотривалої хвороби дитини. За належних умов і за наявності електроенергії ми надаємо можливість через мультимедійні системи приєднуватися учням до уроків. У разі відсутності електроенергії вчителі надають всі необхідні завдання з подальшою їх перевіркою та відповідним зворотнім звʼязком. Під час повітряних тривог ми піклуємося передусім про безпеку життя як учнів, так і вчителів, і перебуваємо у сховищі, продовжуючи освітній процес офлайн. Тому маємо надію, що підключення генератора закриє питання тимчасового відключення мережі Інтернет і діти будуть максимально залучені до уроків.

Що входить у вартість навчання?

 • Повний супровід дитини у школі з 8:00 до 19:00
 • Двічі на тиждень — участь у двох гуртках, клубах або студіях на ваш вибір
 • Екскурсійні поїздки та майстер-класи

А от харчування доведеться оплачувати окремо, оскільки вартість залежатиме від вибраного меню.

Чи обов’язково сплачувати всю суму одразу?

Ні, ви можете оплачувати навчання раз на місяць, раз на семестр або відразу за весь навчальний рік (тоді ми зробимо вам знижку 5%). У нашому навчальному році завжди 9 календарних місяців (з вересня по травень) — незалежно від карантину, вихідних, святкових днів і канікул. Ми також не можемо відняти дні, які дитина пропустила через хворобу, тому надаємо онлайновий доступ до занять і завжди допомагаємо надолужити пропущене.

Чому перший навчальний місяць дорожчий за інші?

Тому що в нього закладено закупку всіх потрібних матеріалів і навчальних засобів для дитини на весь рік: книжок, зошитів, канцелярії, матеріалів для творчості та проєктної роботи.

Чи є можливість якось зменшити суму оплати?

Так. У Податковому кодексі України є поняття податкової знижки. Завдяки їй ви зможете компенсувати до 18% вартості навчання. Щоб отримати податкову знижку, вам треба подати декларацію та пакет документів до податкової служби за місцем реєстрації. Це необхідно зробити до кінця календарного року, наступного за звітним. Компенсація від держави має надійти впродовж 60 днів.

Чи є якісь гранти на навчання?

Так! Дитина може отримати грант на навчання за надзвичайні успіхи у вивченні різних дисциплін та за інноваційне мислення, втілене у стартапах, проєктній чи будь-якій іншій роботі, що має позитивний соціальний вплив або сприяє розв’язанню проблем і формуванню ідей стратегічного характеру. Щоб отримати грант, дитина має подати до адміністрації школи заяву та мотиваційний есей, а також підтвердити свої результати відповідними матеріалами.

Чи є якісь програми для гоумскулерів чи учнів інших шкіл?

Так. Inventor — це ціла система навчальних закладів, тож ми можемо допомагати дітям та їхнім батькам у різних форматах. От які є варіанти:

 • Визначаємо навчальну траєкторію гоумскулерів на рік: проводимо тестування знань, умінь і навичок з різних освітніх напрямів та окремих предметів. Пропонуємо додаткові навчальні курси, що допоможуть розвинути бажані скіли
 • У нас є заочна програма, що дає змогу окремо навчатися у класах з математики, фізики, хімії, біології, географії, підприємництва, літератури, української, англійської чи німецької мови, зарубіжної літератури. До шкільного класу також можна під’єднатися онлайн
 • Можна стати учнем школи, щоб здобути американську освіту й отримати диплом державного зразка США
 • Можна вивчати STEM-предмети та ходити на майстер-класи до студій після звичайного шкільного дня та на вихідних
offer

Відповімо на всі ваші запитання

Залиште ім’я та номер телефону і вкажіть бажаний спосіб зв’язку.

Наші методисти зв’яжуться з вами найближчим часом.

offer