Наші ідеологи

Our Team

Лариса Скаба
Директорка школи

Драйверка інноваційної освіти, авторка багатьох освітніх курсів і програм, педагог вищої кваліфікаційної категорії з 26-річним досвідом роботи; менеджерка освіти впродовж 21 року. Тьюторка і мама двох дітей.

Our Team

Оксана Стоєцька
Засновниця школи

Економістка за освітою і креаторка освіти за покликанням. 13 років розбудовує STEM в Україні та організовує чемпіонати з робототехніки, засновниця STEM-шкіл INVENTOR. Мама двох дорослих синів, велика мрійниця та щаслива людина.

Our Team

Володимир Стоєцький
Засновник школи

Інженер КПІ, підприємець МВА, інвестор і директор понад 20 років. Батько двох синів, тріатлоніст.

Розробники

Team
Ірина Резніченко
Керівниця дошкільного напряму мережі STEM-шкіл Inventor
Авторка освітніх курсів і програм для дітей дошкільного віку, педагог з 20-річним досвідом роботи, менторка й наставниця для колег. Оптимістка, що вірить в дива, і винахідниця, яка втілює в життя мрії своїх учнів-дошкільнят.
Team
Марія Башлик
Заступниця директорки з науково-методичної роботи
Психологиня, амбасадорка демократичної освіти, авторка тренінгів з розвитку новаторського мислення й інтегрованого навчання. Розробниця освітніх і дозвільних програм науково-розважального формату, впроваджує ТРВЗ та популяризує науку. Спікерка провідних конференцій і форумів (як-от TEDx, PechaKucha, Всеукраїнського форуму маркетинг-директорів тощо). Співачка хорової капели й кухонних романсів, мама трьох синів.
Team
Віта Близнюк
Методистка STEM-освіти
Методистка дошкільного напряму мережі STEM-шкіл Inventor, авторка освітніх програм і курсів з LEGO, учителька-дефектолог (тифлопедагог) з досвідом роботи. Черпає натхнення у квітах і горах.
Team
Анастасія Чадаєва
Методистка STEM-освіти
Технічна й моральна підтримка викладачок, дизайнерка й співавторка навчальних посібників «Українська мова» (1—4 клас) видавництва Inventor School. Амбасадорка фемінітивів і гендерного балансу в освіті. Головна суддя Всеукраїнської олімпіади з робототехніки для початкових класів WeDo 2.0, тренерка WROWeDoFIT DENMARK — 2019. Розробниця освітніх курсів з робототехніки та онлайнового курсу «Програмування Scratch». Копірайтерка телеграм-каналу для викладачів і викладачок Inventor Middle. Мама майбутнього космонавта. Акторка аматорського театру Tilde Theatre та амбітна письменниця.
Team
Любов Філатова
Методистка STEM-освіти
Сертифікована тренерка Minecraft: EE, розробниця освітніх курсів у Minecraft: EE, організаторка Міжнародного чемпіонату з Minecraft: EE та Всеукраїнської олімпіади з робототехніки для початкових класів WeDo 2.0, міжнародна суддя WROWeDoFIT DENMARK — 2019, кураторка викладачів і викладачок STEM-школи Invetor. Сноубордистка. Феміністка. Акварельна майстриня.
Team
Сергій Гаврилюк
Методист STEM-освіти
Розробляє і викладає курси категорії Senior. Був суддею міжнародного рівня від України на China Adolescent Robotics Competition (м. Чунцін). Знає, як легко пояснити, що таке «диференціал» і «гусеничний механізм». Має улюбленого робота на курсі «Робототехніка Mindstorms» — це R2-D2 із «Зоряних війн».
Team
Марина Соловйова
Керівниця відділу розробок напряму Middle (початкова школа)
Перша в Україні LEGO Education Teacher Trainer, суддя WRO — допомагає визначати найліпших робототехніків світу з 2013 року. Навчає викладачів України, Молдови й США. Зі своїм відділом створює крутезні програми для початкової школи з LEGO Education і Minecraft: EE, організовує змагання та чемпіонати. Любить подорожувати, відвідала 38 країн й плавала в трьох океанах.
Team
Юлія Ходос
Методистка з іноземних мов
Педагог вищої категорії з 21-річним стажем. Викладачка англійської та французької мов, тьюторка, вивчала Classical Literature в Гарвардському університеті (курс професора Стівена Ґрінблатта). Ініціаторка й учасниця міжнародних проєктів My Time Capsule, The Wonderful Taxi, учасниця проєктів International FolkArt (Spring Festivals) та International Penpals Project. Має власний телеграм-канал, де допомагає вивчати мову всім охочим. Професійний водій і шалена мандрівниця.
Team
Людмила Гуцало
Методистка STEM-освіти
Методистка й розробниця курсів для дошкільнят, дипломована психологиня, практична психологиня.
Завзята лижниця й любителька автоекстриму.
Team
Ірина Зінюк
Методистка STEM-освіти
Методистка офлайнових курсів «Початкова механіка», «Захоплива математика для 1—2-х класів», онлайнового курсу «Програмування WeDo 2.0». Розробниця навчально-методичних посібників і програм для вчителів «Робототехніка в початковій школі», «STEM-уроки в середній школі». Проводить навчання для вчителів загальноосвітніх шкіл за відповідними курсами. Мама допитливого хлопчика і та сама сусідка, що постійно робить ремонт.
Team
Кирило Кравченко
Методист STEM-освіти
Робототехнік, гейм-дизайнер, unity-розробник, розробник онлайнового курсу GameDev: Adventure. Співавтор курсу «Developer. Розроблення ігор» і «Робототехніка Mindstorms». Викладач усіх курсів Senior, тренер WRO, модератор онлайнових уроків i головний критик відділу Senior. Уміє знаходити LEGO-деталі, які не бачать діти в наборах, читати коди С++, С#, HTML/CSS, JS, Python. Поговорюють, що ще й непогано танцює.
Team
Ігор Сидорченко
Керівник відділу розробок напряму Senior (середня й старша школа)
Науковець, викладач, розробник курсів напряму STEM Senior для дітей середньої та старшої школи з 10-річним досвідом. Ментор, тренер команд переможців національних етапів міжнародних турнірів з робототехніки. Суддя WRO, сертифікований LEGO Education Teacher Trainer. Фізик за освітою, художник і природознавець у душі.
Team
Олександр Шувалов
Нейропсихолог
Член Національної психологічної асоціації України. Аспірант напряму клінічна психологія Інституту психології Національної академії педагогічних наук України. Консультант для дітей і підлітків.
Пігулка від стресу й ментор психічного здоров’я.
Власник мурашиних ферм і практик медитації.
Team
Тетяна Калниш
Методистка STEM-освіти
Розробниця курсів Science, де фізика обертається на магію. Повелителька формул Excel, викладачка і кураторка викладачів STEM-шкіл Inventor, ідейна натхненниця Middle-відділу. Вміє пояснити найскладніше дуже простими словами. Викладала парні танці у власній школі. Може намалювати будь-що будь-чим.
Team
Катерина Черних
Методистка STEM-освіти
Розробниця курсу «Програмування зі SPIKE Prime», співавтор онлайнового курсу «Програмування WeDo 2.0», викладачка STEM-школи Inventor майже всіх Middle-курсів, де на заняттях використовують LEGO, кураторка викладачів і викладачок STEM-школи Inventor. Професійно навчає вчителів загальноосвітніх шкіл основ програмування та конструювання роботів LEGO Education. За лічені хвилини знаходить помилку в конструкції робота. Творча особистість, любить читати й обожнює м’які іграшки.
Team
Андрій Барабаш
Методист STEM-освіти
Викладач, досвідчений тренер команд з робототехніки молодшої й середньої ліги. Навчає педагогів STEM-школи Inventor опановувати всі можливості Minecraft: EE. Суддя Міжнародного чемпіонату з Minecraft: EE, повелитель і творець світів Minecraft: ЕЕ. Здатний розповісти і пояснити цінність будь-якої історичної події. Програмує роботів із заплющеними очима.
Team
Владислав Гребельник
Методист STEM-освіти
Навчає STEM-педагогів робити велику й маленьку магію за допомогою програмування в Minecraft: EE, суддя Міжнародного чемпіонату з Minecraft: EE. Перетворює павуків на марсоходи, курей — на місячні велосипеди, а дітей — на програмістів, не виходячи з Minecraft: ЕЕ. Може намалювати 65 536 відтінків неба. Кількість падінь на лижах наближається до віку Всесвіту в годинах.

Адміністрація

Team
Лілія Марченко
Заступниця директорки з навчально-виховної роботи
Невгамовна освітянка, методистка з математики й інформатики, член журі Всеукраїнських олімпіад з програмування, вебдизайну, комп’ютерної графіки. Учителька математики й інформатики, чиї учні — призери та переможці Всеукраїнських олімпіад з математики, педагог з 13-річним досвідом роботи. Невичерпна оптимістка й жартівниця, матуся двох побігайок.
Team
Олена Можаровська
Радниця з HR-питань
Має 10-річний досвід роботи в HR-напрямі в різних сферах бізнесу. Знає, де знайти талановитих працівників, і як їх можна зацікавити й утримати. Належить до громадської організації HR-волонтерів, цікавиться коучингом. Виховує трирічного сина, пройшла понад 15 квестів, а ще 10 років займалася бальними танцями. Завжди відкрита до нових знайомств і знань.
Team
Дмитро Крижановський
Радник з IT-питань
За фахом інженер комп‘ютерних систем і мереж. Має великий досвід роботи CIO, керує IT-департаментом. Керує технікою силою думки! Забезпечує школу найновішими та найпотужнішими IT-ресурсами та створює якісний робочий процес школи. Має багато відзнак за досягнення у професійній сфері та спорті. Колекціонує кросівки та незабутні емоції, захоплюється талановитими людьми та цікавими книгами. Веде виключно здоровий спосіб життя.
Team
Ірина Вишневська
Радниця з фінансових питань
Понад 18 років стажу у сфері фінансів і бухгалтерського обліку. Має досвід запускання та реалізації великих проєктів, надійна учасниця стартап-команд. Власниця міжнародного сертифіката професійного бухгалтера CAP/CIPA, член міжнародної асоціації бухгалтерів. Колекціонерка монет України, сертифікована дайверка і дизайнерка дачних ділянок.
Team
Максим Зибар
Заступник директора з адміністративно-господарських питань
За фахом психолог, за покликанням — майстер організації процесів. Має 7 років досвіду роботи з дітьми. Майстер розмов про риболовлю й туризм. Будь-які завдання сприймає як цікавий квест. Має маленьку доньку і каже, що тільки вчиться бути батьком.
Team
Таїсія Мукій
Директорка ТОВ «Професійний розвиток педагога»
Дослідниця дитинства, фасилітаторка Міжнародної програми розвитку дитини (ICDP), кандидатка педагогічних наук (PhD), менторка й STEM-педагог, наукова керівниця учнів-переможців Міжнародних конкурсів, тренерка з софт-скілів. Спікерка Міжнародних конференцій, авторка багатьох наукових публікацій з педагогіки, психології та комп’ютерних наук. Мандрівниця, безкінечно закохана у красу людської душі і світу. Невтомна дослідниця дитинства і щастя, винахідниця гармонізуючої рефлексії для учнів, їх батьків і вчителів.
Team
Галина Янковська
Радниця з юридичних питань
Три вищі освіти з відзнакою, 15 років науково-педагогічної роботи, 12 років юридичного стажу і 7 років викладання. Авторка понад 60 наукових статей, навчальної та методичної літератури, кандидатка філологічних наук, доцентка. Перфекціоністка в документах, невтомна бджолярка, йогиня за духом і поетеса в душі.

Персонал школи

Team
Козачок Ілона
Методистка з виховної роботи
Team
Балим Тетяна
Вчителька біології та хімії