Студії другої половини дня від Inventor School

Студії другої половини дня. Після основних занять – ще більше цікавого та корисного!

КіноТеатр: майстерня

🎭 Сцена як частина життя

Впевненість на сцені надважлива для сучасної людини. Навчимо професійно виступати у сценарній майстерні Іnventor. Основи риторики та психології, а також відео-мейкінг: монтаж і анімація.

Спортивні секції

🎾🏓 Майстерня перемог

Спорт вчить перемагати, дарує задоволення та міцне здоров’я.Гімнастика, фітнес, футбол, туризм, єдиноборства, баскетбол, йога – обирайте найкраще для вашої дитини.

Мистецька майстерня

🖼 Творчій підхід будь-де

Розвиваємо творчі здібності: живопис, hand made, сучасна та класична хореографія, вокал, гра на інструментах.

STEM-лабораторія

🛰 🎮 Космічні мандри та відео ігри

Досліджуємо всесвіт та керуємо ним вже зараз. Астрономія, відновлювальна енергетика, кіберспорт, історія і дизайн відеоігор, віртуальна реальність у STEM-лабораторії.

Майстерня медіа-комунікацій

📸 🎙 Медіа та блогерство: від ідеї до публікації

Розвиток власного каналу на youtube, tik-tok та instagram. Навички професійного блогера та медіа-мейкера: сторітейлінг, копірайтинг, скрайбінг, інтерв’ю, зйомки, відеомонтаж, фотографування та медіаграмотність.

Сила soft-skills

✊ 💚 Академія найкорисніших навичок

Софт скілз – супер сила сучасної людини. Опановуємо її за допомогою емоційного інтелекту, публічних виступів з елементами імпровізації та дизайн-мислення. А ще вчимося налаштовувати стосунки, управляти фінансами, планувати кар’єру, будувати власний імідж та інший важливий «софт».

Speaking Club

🇬🇧 👸 Мова в дії

Дитина заговорить англійською, бо в нас: дебати, мюзикли та перформанси. А ще партнерство з мовними центрами, програми обміну та колаборації з іншими країнами.

Photo

Відповімо на всі ваші питання

Залиште ім'я та номер телефона й вкажіть бажаний спосіб зв'язку.

Наші методисти зв'яжуться з вами найближчим часом.