Вартість навчання:

Що входить у навчальний пакет учня/учениці Inventor School:

Що отримує дитина, навчаючись у Inventor School:

Індивідуальний навчальний план – щоб розвивати сильні сторони конкретно вашої дитини й допомагати впоратися із слабкими.

Профільний навчальний план – поглиблене вивчення англійської мови, білінгвальне навчання з математики, робототехніка й програмування, підприємництво.

Проєктний формат навчання – навчиться комплексному підходу розвʼязування проблем, вирішення складних професійних та життєвих задач через персональну проєктну діяльність чи командну взаємодію.

Власне портфоліо – зафіксовані всі надбання і досягнення дитини протягом навчання та формування з них персональної бази даних по роках.

Важливі гард- і софт-скіли – відтренує навички та якості, що допоможуть ліпше соціалізуватися, будувати стосунки, мислити критично та самостійно справлятися зі стресами.

Підготовку до світових ВНЗ – відповідно до профілізаціі матиме готові проєкти, вмітиме писати есеї, мотиваційні листи, знатиме оссобливості проходження співбесід та демонстуватиме якісні профільні знання й уміння.

Вартість навчання у Садочку на 2022/2023 н.р.

Оплата за перший місяць (вступний внесок + перший місяць) 20 000+18 000 = 38 000 грн
Щомісячний платіж 18 000 грн.
Харчування оплачується окремо. Орієнтовна вартість за поточними даними від кейтерингової компанії 350 грн день.

Вартість навчання у школі повного дня на 2022/2023 н.р.

Пакет до 16.00 - Оплата за місяць навчання до 16:00 :
Щомісячний платіж - 22 500 грн.
Харчування оплачується окремо. Орієнтовна вартість за поточними даними від кейтерингової компанії 350 грн за повний день. Оплата за перший місяць навчання складається з вступного внеску 26 500 грн. (можно сплачувати посеместрово) та вартості навчання за перший місяць 22 500 грн.
Пакет до 18:00 - Оплата за місяць навчення до 18:00 :
Щомісячний платіж - 26 500 грн.
Оплата за перший місяць навчання складається з вступного внеску 26 500 грн. (можно сплачувати посеместрово) та вартості навчання за перший місяць 26 500 грн. Харчування оплачується окремо. Орієнтовна вартість за поточними даними від кейтерингової компанії 350 грн повний день...Щомісячний платіж 26 500 грн.

Записатись на консультацію

Як вступити до школи

Залиште свої контакти у формі нижче, і наша менеджерка зателефонує вам

Перша особиста зустріч з батьками: онлайн або офлайн обговорюємо деталі навчання

Консультація дитини з педагогом-психологом

Підписуємо договір про навчання та чекаємо на дитину в школі

Записатися на консультацію