Студії
вихідного дня від
Inventor School

Студії вихідного дня від Inventor School

На вихідних навчаємося і втілюємо мрії

Програмування зі SPIKE Prime

🤖Вчимося самі та вчимо роботів

Вік: 3-4 клас
Тривалість заняття: 1 година 40 хвилин

Запрограмувати робота на спеціальному обладнанні NASA – смілива мрія юних інноваторів. Діти зможуть втілити її на курсі, де навчать роботів виконувати складні маневри, бути пунктуальними й уважними.

Основи робототехніки

🤖 🍳Рóботи для різних справ

Вік: 1-2 клас
Тривалість заняття: 1 година 30 хвилин

Підкорити світ роботів та пізнати його різноманітність під силу навіть першокласникам! Діти навчаться керувати марсоходом, запускати гелікоптер через океан та програмувати робота-кухаря на приготування найсмачнішої піци. Все це у рамках наукових проєктів та з користю для повсякденного життя.

Робототехніка Scratch 3.0

robo handРóботи для створення віртуальних світів

Вік: 2-3 клас
Тривалість заняття: 1 година 30 хвилин

Створення й управління власним світом – звичайна справа для людини майбутнього. Програмування Scratch 3.0 – це доступний інструмент для побудови віртуальних історій, ігор та анімації. На курсі можна навіть сконструювати та запрограмувати справжнє кермо-маніпулятор для відео гри!

Захоплююча математика (рівень 1)

robo hand + robo hand Рахуємо і будуємо

Вік: 1 клас
Тривалість заняття: 1 година 10 хвилин

Любити математику легко, коли вона цікава і зрозуміла. Цеглинки LEGO – найкращий матеріал для побудови взаєморозуміння між дитиною і математикою. Додавання, віднімання, ділення на рівні частини, усний рахунок – починаємо з Рівня 1 задля великих перемог у майбутньому!

Захоплююча математика (рівень 2)

📐📊Розв’язуємо нестантдартні завдання

Вік: 2 клас
Тривалість заняття: 1 година 10 хвилин

Вміння розв’язувати нестандартні завдання та створювати унікальні моделі – важливі навички. Їх можна отримати завдяки математиці! Вивчаємо цю науку за допомогою цеглинок LEGO. Майстерно використовуємо знання, здобуті на Рівні 1.

Kid’s Project (рівень 1)

♿ 🌾︎Проекти, що вирішують проблеми

Вік: 2-3 клас
Тривалість заняття: 1 година 45 хвилин

Діти змінюють світ: вирішення наукових і соціальних проблем у їхніх силах. У школі вони навчаться взаємодіяти у команді та конструювати складні моделі. Результатами стануть: адаптація сучасного міста під потреби людей з інвалідністю, утилізація сміття, ліквідація стихійних пожеж. Це можливо вже завтра.

Kid’s project (рівень 2)

♻️ 🌍 Винаходи і стартапи, що рятують планету

Вік: 3-4 клас
Тривалість заняття: 1 година 45 хвилин

Створюємо унікальні роботизовані проєкти для порятунку планети від сміття та впроваджуємо нові джерела енергії. Комбінуємо знання з різних галузей, впроваджуємо інноваційні рішення та практикуємо командну роботу. За результатами монтуємо рекламні ролики для просування винаходів.

Пізнаю світ з Minecraft: EE

minecraft 🐿 Дослідження на Марсі і на Землі

Вік: 2-3 клас
Тривалість заняття: 1 година 10 хвилин

Все, що потрібно знати про світ, – у відомому курсі Minecraft: Education Edition. Рослини, клімат, глобальні катаклізми, підводний світ, Марс, фермерство, комахи, мікроби, організм людини, розумне місто. Доповнення до шкільної програми «Я досліджую світ».

Програмування з Minecraft: EE

minecraft planet Створення власного світу

Вік: 3-4 клас
Тривалість заняття: 1 година 10 хвилин

Бути справжнім розробником крутіше, ніж простим користувачем! З Minecraft: EE дитина створює власний світ, сценарії та персонажів. Опанування програмування MakeCode, де програми складаються з блоків, дозволяє за один клік створити справжній JavaScript код.

Практична механіка

⚙️ Справжні експерименти

Вік: 3-й клас
Тривалість заняття: 1 година 10 хвилин

Створити власну лабораторію та експериментувати – чудова нагода для юних дослідників і дослідниць. З улюбленим конструктором LEGO відкриваємо основні фізичні поняття та закони механіки.

Science

🔬Наука в надійних руках

Вік: 4-5 клас
Тривалість заняття: 1 година 45 хв

Масштабні моделі й експерименти заради втілення найсміливіших задумів оцінять тільки природжені науковці. Відкриваємо світ фізики з елементами інженерії, хімії і математики, щоб виробити енергію з яблука, сконструювати сонячну панель та зробити власне дослідження, яке змінить майбутнє.

Архітектура (рівень 1)

🏛 Будуємо можливості з LEGO

Вік: 8-16 років
Тривалість заняття: 1 година 45 хв

Ще у школі побудувати справжню пам’ятку архітектури? Це можливо, якщо вивчити архітектурні стилі й напрями, навчитися креслити, зображати план, фасад, розріз і перспективу будівель, а ще – мати авторські набори LEGO. З цеглинок можна побудувати Ейфелеву вежу, Тріумфальну арку, Лондонський Тауер та новий шедевр.

Архітектура (рівень 2)

🏙 Створюємо архітектуру майбутнього

Вік: 9-16 років
Тривалість заняття: 1 година 45 хв

Архітектуру майбутнього створюють сміливці! Розкриваємо потенціал майбутніх архітекторів та архітекторок, втілюємо неперевершені ідеї за допомогою цеглинок LEGO. Продовжуємо курс, вдосконалюємо отримані знання. Надихаємось світовою архітектурою, прогнозуємо тенденції та конструюємо майбутнє.

Майстерня медіа-комунікацій

📸 🎙 Медіа та блогерство: від ідеї до публікації

Вік:
Тривалість заняття:

Розвиток власного каналу на youtube, tik-tok та instagram. Навички професійного блогера та медіа-мейкера: сторітейлінг, копірайтинг, скрайбінг, інтерв’ю, зйомки, відеомонтаж, фотографування та медіаграмотність.

Лабораторія підприємництва

coin Гроші майбутнього вже зараз

Вік:
Тривалість заняття:

Вчимося будувати бізнес і заробляти: по-справжньому та через адаптовані рольові ігри. Дізнаємося все про гроші: звичайні та гроші майбутнього. База успішних стартапів та інновацій – це економіка, фінанси, маркетинг, менеджмент, психологія, діловий етикет та – звісно – технології.

Сила soft-skills

✊ 💚 Академія найкорисніших навичок

Вік:
Тривалість заняття:

Софт скілз – супер сила сучасної людини. Опановуємо за допомогою емоційного інтелекту, публічних виступів з елементами імпровізації та дизайн-мислення. А ще вчимося налаштовувати стосунки, управляти фінансами, планувати кар’єру, будувати власний імідж та інший важливий «софт».

Speaking Club

🇬🇧 👸 Мова в дії

Вік:
Тривалість заняття:

Дитина заговорить англійською, бо в нас: дебати, мюзикли та перформанси. А ще партнерство з мовними центрами, програми обміну та колаборації з іншими країнами.

kids

Відповімо на всі ваші питання

Залиште ім'я та номер телефона й вкажіть бажаний спосіб зв'язку.

Наші методисти зв'яжуться з вами найближчим часом.